Tehniskie dati:

Roberts, no uzņēmuma Coltana veiksmīgi atjaunoja mūsu privātā bērnudārza "Duuda.lv" brenda identitāti. Darbs tika realizēts ātri un kvalitatīvi, patīkami sadarboties !

Roberts Uibo
Loģistikas uzņēmums

Quality, price, timing - all good. I especially like design part. Work with them for a year or so. Will continue.

Krists Bahs
Klients

Roberts, no uzņēmuma Coltana veiksmīgi atjaunoja mūsu privātā bērnudārza "Duuda.lv" brenda identitāti. Darbs tika realizēts ātri un kvalitatīvi, patīkami sadarboties !

Roberts Uibo
Loģistikas uzņēmums

These guys look very professional and they have some serious web-dev skills.

Niks Grīns
Klients
1.
Izvēlies rampu, kura piemērota tavām vajadzībām

Neesi pārliecināts, kādu izvēli veikt? Sazinies ar mūsu komandas rampu speciālistu Renārs - 28373736

2.
Aizpildi anketu, lai saņemtu cenu piedāvājumu

Izskatam katra klienta vēlmes individuāli, tā kā atkarīgs cik ātri un kādā daudzumā klientam nepieciešams iegādāties rampu.

3.
Saņem cenu piedāvājumu

Trīs darba dienu laikā nosūtām klientam cenu piedāvājumu,

1. Kādu rampu labāk izvēlēties?

Rampa jāizvēlas pēc tehniskajiem parametriem: kravnesība, uzbrauktuves garums, uzbrauktuves platums, slīpums, kraušanas laukuma pacelšanas augstums, konstrukcijas atbilstība darba apstākļiem. Jums ir īpašas nestandarta prasības? Zvaniet 29442747

2. Kāda ir mobilās rampas kravnesība?

Standarta kravnesība ir 7t  vai 12t. Pēc individuāla pasūtījuma varam izgatavot rampu ar kravnesību līdz pat 50t. Pirmkārt, noskaidrojiet iekrāvēja pašmasu!

3. Vai rampām ir garantija?

Visām rampām un citiem izstrādājumiem ir 12 mēneši ražotāja garantija. Izstrādājumi uzticami kalpos ilgus gadus, ja ekspluatācijā sekosiet lietošanas instrukcijai!  

4. Kur var apskatīt rampas?

Apskatīt un izmēģināt rampas var Aizkrauklē, Randēnu ielā 10, iepriekš vienojoties par laiku.

5. Vai atbilst EU tehniskajiem un drošības standartiem?

Ražošanā tiek izmantoti tikai kvalitātes standartam atbilstoši materiāli. Izstrādājumi atbilst Eiropas ekonomiskās zonas veselības, drošības un vides prasībām, ir sertificēti atbilstoši EU standartiem un marķēti ar CE zīmi.

6. Rampas izgatavošanas termiņš?

Mobilās rampas standarta izmēros ar standarta kravnesību ir pieejamas iegādei uzreiz un parasti tiek piegādātas dažu dienu laikā no bāzes Aizkrauklē. Individuālu risinājumu ražošana var aizņemt līdz 6 nedēļām.

7. Vai var izgatavot rampu pēc individuāla pasūtījuma?

Jā mēs izgatavosim jebkura veida rampu atbilstoši Jūsu tehniskajām prasībām. Individuāli pasūtījumi tiek izgatavoti 4-6 nedēļu laikā.

8. Kāds ir rampas svars un kā to pārvadāt?

Standarta rampas svars ir no 3000-3500kg atkarībā no modifikācijas. Rampas izmērs atbilst kravas automašīnas un 40” pēdu jūras konteinera izmēriem, un to pārvadāšanai nav nepieciešams speciālais transports.

9. Kādi uzņēmumi izmanto mobilās rampas?

Visiem kuriem nepieciešama kravu uzkraušana/izkraušana no zemes līmeņa kravas automašīnās vai jūras konteineros. Tie ir kokrūpniecības uzņēmumi, ražošanas uzņēmumi, pārtikas ražotāji un tirdzniecības uzņēmumi. Zvaniet 29442747 un mēs padalīsimies ar savu pieredzi

10. Kur tiek ražotas mobilās rampas?

Rampas ir ražotas metāla apstrādes uzņēmumā, kurš jau 10 gadus specializējas kraušanas rampu ražošanā un apgādā uzņēmumus Austrumeiropā un Āzijā. Ik dienu tiek ražotas vairāk, kā 10 standarta mobilo rampu modifikācijas.